fbpx

Współpraca

Fot. homepage1

Dla przedsiębiorców

Prowadzisz sklep, market lub inne miejsce, gdzie mogłyby znaleźć się nasze produkty?

Dla podmiotów leczniczych

Prowadzisz podmiot leczniczy lub placówkę opiekuńczą?

Dla pacjentów i opiekunów

Opiekujesz się osobą chorą lub niesamodzielną?

Dla producentów

Chcesz zostać członkiem naszej półki producentów społecznych Kropka?

Dla personelu medycznego

Chcesz nawiązać z nami współpracę w zakresie edukacji zdrowotnej?

Dołącz do Kropki

Łączymy wszystkich, którzy wyznają podobne do nas wartości. Dołącz do nas i zróbmy coś... WIELKIEGO!

Dla personelu medycznego​

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w programie rekomendacyjnym FoodMix, którego celem jest zapewnienie przy Państwa rekomendacji lepszych warunków zakupu dla pacjenta z jednoczesnym odwzajemnieniem się dla Państwa – 5% za 10%.

Program skierowany jest do wszystkich pracowników medycznych, którzy chcą polecać FoodMix opiekunom lub pacjentom.

Zasady udziału w programie są proste:

Personel zgłasza się do programu poprzez wypełnienie formularza. Otrzymuje emaila potwierdzającego z Regulaminem programu oraz nadanym indywidualnym kodem rabatowym.

Personel poleca nasze FoodMix pacjentowi, opiekunowi lub członkowi rodziny, przekazując mu indywidualny kod do zakupów w sklepie internetowym www.kropka.org.pl

W trakcie zakupów w sklepie pacjent lub opiekun wprowadza podany kod, który upoważnia go do rabatu 5%.

Dodatkowe 10% rabatu trafia na indywidualne konto uczestnika programu czyli Państwa indywidualne konto.

Rozliczenie następuje w okresach kwartalnych na indywidualnie uzgodnionych warunkach.

Więcej informacji pod numerem telefonu 887 788 024 lub pod adresem emaila: marketing@proomnis.org.pl


  Dla przedsiębiorców

  Prowadzisz sklep, market, punkt z pamiątkami czy inne miejsce, w którym mogłyby się znaleźć nasze produkty, w którym klient mógłby kupić produkt, który “ZNACZY WIĘCEJ”. 

   

  A może jesteś przedsiębiorcą, który chciałby dzięki nam móc realizować cele społeczne w ramach Polityki zrównoważonego rozwoju? Dzięki przynależności do wielu organizacji w Polsce i Europie, pomożemy znaleźć Ci Partnera z sektora Podmiotów Ekonomii Społecznej, z którym możesz nawiązać współpracę, np. poprzez zlecenie mu realizacji części Twoich zamówień. 

   

  Dla podmiotów leczniczych


  Prowadzisz podmiot leczniczy lub placówkę opiekuńczą, dla pacjentów, którzy mają specjalne potrzeby żywieniowe, a ich dobro nie jest Tobie obojętne. Być może wspólnie możemy poprawić ich komfort życia lub pomóc im opiekunom lepiej odnaleźć się w trudnościach dnia codziennego?  Dla pacjentów i opiekunów​

    Jesteś osobą, która opiekuje się osobą chorą lub niesamodzielną. Opieka nad osobą niesamodzielną w domu jest wyzwaniem dla twoich sił fizycznych, emocji. Napisz do nas jeśli masz pytanie dotyczące naszych “Posiłków puree” lub dołącz do Naszej grupy wsparcia.  

  Dla producentów​

   

  Ty też możesz zostać członkiem naszej półki producentów społecznych Kropka. Jeżeli produkujesz żywność zgodne z wymogami obowiązującego prawa, masz produkty rękodzielnicze lub inne wyroby, a Twoje wartości są bliskie naszym (Kim jesteśmy?), koniecznie do nas napisz.

  Czekamy na wszystkich, którym się chce więcej.

   

  Dołącz do Kropki​

  Chcemy łączyć wszystkich, którzy wyznają podobne do nas wartości – skupiać wszystkich, którzy mają pomysły, czas, chęci do działania i pracy. Wolontariuszy i „zawodowców”. 


  W zespole zawsze łatwiej jest niż w pojedynkę, wierzymy, że zawsze można połączyć pomysły, potencjały… a wtedy RODZI się coś WIELKIEGO.