Współpraca

Fot. homepage1

Dla przedsiębiorców

Prowadzisz sklep, market lub inne miejsce, gdzie mogłyby znaleźć się nasze produkty?

Dla podmiotów leczniczych

Prowadzisz podmiot leczniczy lub placówkę opiekuńczą?

Dla pacjentów i opiekunów

Opiekujesz się osobą chorą lub niesamodzielną?

Dla producentów

Chcesz zostać członkiem naszej półki producentów społecznych Kropka?

Dla dietetyków

Chcesz nawiązać z nami współpracę w zakresie edukacji zdrowotnej?

Dołącz do Kropki

Łączymy wszystkich, którzy wyznają podobne do nas wartości. Dołącz do nas i zróbmy coś... WIELKIEGO!


Dla przedsiębiorców

Prowadzisz sklep, market, punkt z pamiątkami czy inne miejsce, w którym mogłyby się znaleźć nasze produkty, w którym klient mógłby kupić produkt, który “ZNACZY WIĘCEJ”. 

 

A może jesteś przedsiębiorcą, który chciałby dzięki nam móc realizować cele społeczne w ramach Polityki zrównoważonego rozwoju? Dzięki przynależności do wielu organizacji w Polsce i Europie, pomożemy znaleźć Ci Partnera z sektora Podmiotów Ekonomii Społecznej, z którym możesz nawiązać współpracę, np. poprzez zlecenie mu realizacji części Twoich zamówień. 

 

Dla podmiotów leczniczych


Prowadzisz podmiot leczniczy lub placówkę opiekuńczą, dla pacjentów, którzy mają specjalne potrzeby żywieniowe, a ich dobro nie jest Tobie obojętne. Być może wspólnie możemy poprawić ich komfort życia lub pomóc im opiekunom lepiej odnaleźć się w trudnościach dnia codziennego?Dla pacjentów i opiekunów​


Jesteś osobą, która opiekuje się osobą chorą lub niesamodzielną. Opieka nad osobą niesamodzielną w domu jest wyzwaniem dla twoich sił fizycznych, emocji. Napisz do nas jeśli masz pytanie dotyczące naszych “Posiłków puree” lub dołącz do Naszej grupy wsparcia.


Dla producentów​

 

Ty też możesz zostać członkiem naszej półki producentów społecznych Kropka. Jeżeli produkujesz żywność zgodne z wymogami obowiązującego prawa, masz produkty rękodzielnicze lub inne wyroby, a Twoje wartości są bliskie naszym (Kim jesteśmy?), koniecznie do nas napisz.

Czekamy na wszystkich, którym się chce więcej.

 

Dla dietetyków​

Zainteresowały Cię Nasze produkty lub chcesz z nami nawiązać współpracę w zakresie edukacji zdrowotnej, zapraszamy do kontaktu z Nami.   


Odpowiemy  w jak najkrótszym czasie.

Dołącz do Kropki​

Chcemy łączyć wszystkich, którzy wyznają podobne do nas wartości – skupiać wszystkich, którzy mają pomysły, czas, chęci do działania i pracy. Wolontariuszy i „zawodowców”. 


W zespole zawsze łatwiej jest niż w pojedynkę, wierzymy, że zawsze można połączyć pomysły, potencjały… a wtedy RODZI się coś WIELKIEGO.